Programplan

Tysdag19.02.2019
07:00Morgontonar
08:00Tankar i tidaArne O. Grimstad08:10Menneske eg møtteArne O. Grimstad
08:20Morgontonar
08:55Nytt på Søre
09:00Radio Sunnmøre (RS)
10:00Norrøna Radio (NR)
11:00Kveldssending – repriseKnut Arne & Co11:55Nytt på Søre
12:00Radio Sunnmøre (RS)
13:00Tankar i tidaArne O. Grimstad13:10Menneske eg møtteArne O. Grimstad13:55Nytt på Søre
14:00Musikkarusell
14:55Nytt på Søre
15:00Musikkarusell
15:25Nytt på Søre
15:30Kveldssending – repriseKnut Arne & Co16:25Nytt på Søre
16:30Ettermiddagstonar
16:55Nytt på Søre
17:00Radio Sunnmøre (RS)
18:00Kåseri
18:10No skal du høyreÅnund Homme19:00″Musikktimen”
20:00MøteplassenJohan Moltu21:00Radio Sunnmøre (RS)
22:00Norrøna Radio (NR)

Onsdag20.02.2019
07:00Morgontonar
08:00MøteplassenJohan Moltu08:55Nytt på Søre
09:00Radio Sunnmøre (RS)
10:00Norrøna Radio (NR)
11:00Kveldssending – repriseKnut Arne & Co11:55Nytt på Søre
12:00Radio Sunnmøre (RS)
13:00MøteplassenJohan Moltu13:55Kveldssending – reprise
14:00Fortellinga om Händels Mesias 2/2Arnljot Grimstad14:55Nytt på Søre
15:00Skrå blikkKnut Arne Høyvik15:15Lokal musikk m
15:25Nytt på Søre
15:30Kveldssending – repriseKnut Arne & Co16:25Nytt på Søre
16:30Lokal musikk
16:55Nytt på Søre
17:00Radio Sunnmøre (RS)
18:00I eit godt selskap
19:00God,god rilleArne Ola Grimstad20:00Musikk eg gjerne høyrer
21:00Radio Sunnmøre (RS)
22:00Norrøna Radio (NR)

Torsdag21.02.2019
07:00Morgontonar
08:00Tankar i tida
08:10Menneske eg møtteArne O. Grimstad08:30Frå arkivet
08:55Nytt på Søre
09:00Radio Sunnmøre (RS)
10:00Norrøna Radio (NR)
11:00Musikk m.m.
11:55Nytt på Søre
12:00Kaffipausen (RS)
13:00Tankar i tidaArne O. Grimstad13:10Menneske eg møtteArne O. Grimstad13:20Ettermiddagstonar
13:55Nytt på Søre
14:00I eit godt selskap
14:55Nytt på Søre
15:00Skrå blikkKnut Arne Høyvik15:25Nytt på Søre
15:30Jostein med gitarenJostein Nærø15:55Nytt på Søre
16:00Musikken min
16:55Nytt på Søre
17:00Radio Sunnmøre (RS)
18:00Jostein med gitarenJostein Nærø19:00Evangelsike tonar
20:00På buss gjennom Europa-Paul Sundnes21:00Radio Sunnmøre (RS)
22:00Norrøna Radio (NR)

Fredag22.02.2019
07:00Morgontonar
08:00Fredagstankar
08:10Ishavstrasisjonar i TjørvågArbfinn Karlsen08:55Nytt på Søre
09:00Radio Sunnmøre (RS)
10:00Norrøna Radio (NR)
11:00Kåseri v/ Kåre Kvalsvik
11:15″Kunskapsbasert utvikling”Torgeir Reve11:55Nytt på Søre
12:00Radio Sunnmøre (RS)
13:00Fredagstankar
13:10Ishavstrasisjonar i Tjørvåg
13:55Nytt på Søre
14:00På buss gjennom Europa-Paul Sundnes14:55Nytt på Søre
15:00Skrå blikkKnut Arne Høyvik15:25Nytt på Søre
15:30Kåseri v/ Kåre Kvalsvik
15:45″Kunskapsbasert utvikling”Torgeir Reve16:25Nytt på Søre
16:30

16:55Nytt på Søre
17:00Radio Sunnmøre (RS)
18:00Fredagstankar
18:10På buss gjennom Europa-
19:00I eit godt selskapPaul Sundnes20:00SpørjetevlingV/ Øystein Bakke21:00Radio Sunnmøre (RS)
22:00NattsendingMads&Co

Laurdag23.02.2019
11:00Nattsendinga frå fredags kveldMads&Co14:00I godt selskap
15:00Musikk-karusell
21:00Radio Sunnmøre (RS)

Sundag24.02.2019
09:45Gjennom kyrkjeåretv/ Arne Grimstad10:00Norrøna Radio (NR)
11:00Møteopptak frå Betel Volda
13:00Gjennom kyrkjeåretv/ Arne Grimstad13:15Helgatonar
17:00Søndagstimen
18:00Helgatonar
20:00Møteopptak frå Betel Volda
20:30Helgatonar

Måndag25.02.2019
07:00Morgontonar
08:00Tankar i tidaArne O. Grimstad08:10Menneske eg møtteArne O. Grimstad08:55Nytt på Søre
09:00Radio Sunnmøre (RS)
10:00Norrøna Radio (NR)
11:00Kveldssending – repriseMads&Co11:55Nytt på Søre
12:00Radio Sunnmøre (RS)
13:00Tankar i tidaArne O. Grimstad13:10Menneske eg møtteArne O. Grimstad13:55Nytt på Søre
14:00Musikkarusell
14:55Nytt på Søre
15:00Lokal musikk
15:25Nytt på Søre
15:30Kveldssending – repriseMads&Co16:25Nytt på Søre
16:30Lokal musikk
16.55Nytt på Søre
17:00Radio Sunnmøre (RS)
18:00Musikktimen
18:55Nytt på Søre
19:00Radiobingo
21:00Radio Sunnmøre (RS)
22:00Norrøna Radio (NR)