Programplan

Onsdag 20.10.2021
07:00 Morgontonar
08:00 Møteplassen. Harry Muren del1 av 3 Johan Moltu
09:00 Kristen musikk m.m
10:00 Radio Nordvest
11:00 Tysklandsbrigaden (repr frå 2012) M.Hatlebrekke, O.Ristesund, M.Remøy, O.Frøystadvåg
12:00 Irenes kvarter Irene Krokeide Alnes P7
12:30 Vindu mot livet John Hardang – P7
13:00 Møteplassen. Harry Muren del1 av 3 Johan Moltu
14:00 Larsnes kyrkje:Radiosendaren i Oksavika 2:2 Kjartan Oksavik ,Kjetil Hånes og SKRIM
15:00 Skrå blikk Knut Arne Høyvik
15:10 Norges Kristne Råd (-21) Erhard Hermansen
15:30 Tysklandsbrigaden (repr frå 2012) M.Hatlebrekke, O.Ristesund, M.Remøy, O.Frøystadvåg
16:30 Menneske – Anne Inger Lahnstein (-04) Arne O. Grimstad
17:00 Vegen gjennom Bibelen Øyvind Brakvatne
18:00 I eit godt selskap
19:00 Musikk-karusell
20:00 Musikk eg gjerne høyrer Bjørn Holsvik
21:00 Kristen musikk m.m
21:30 Vindu mot livet John Hardang -P7
22:00 Radio Nordvest

Torsdag 21.10.2021
07:00 Morgontonar
08:00 Tankar i tida
08:15 Menneske eg møtte Arne O. Grimstad
09:00 Kristen musikk m.m
10:00 Radio Nordvest
11:00 Go, go rille Arne Ola Grimstad
12:00 Irenes kvarter Irene Krokeide Alnes P7
12:30 Vindu mot livet John Hardang – P7
13:00 Tankar i tida Arne O. Grimstad
13:15 Menneske eg møtte Arne O. Grimstad
13:20 Ettermiddagstonar
14:00 I eit godt selskap
15:00 Skrå blikk Knut Arne Høyvik
15:10 Opne dører Helge Åkernes
15:20 Han er min sang og mi glede Solveig Mork (-02)
16:00 Ulstein verft 80 år (1997) Ole Lars Ulstein
17:00 Vegen gjennom Bibelen Øyvind Brakvatne
18:00 Larsnes kyrkje:Radiosendaren i Oksavika 2:2 Kjartan Oksavik ,Kjetil Hånes og SKRIM
19:00 Drive-in 20 Gallakonsert 2:2 Brøytekant, Pinsekyrkjekarane, HolyGost Band
20:00 Folk fortel: Inger Anne Kvamme 2:2 Magne Johnny Krumsvik
21:00 Kristen musikk m.m
21:30 Vindu mot livet John Hardang -P7
22:00 Radio Nordvest

Fredag 22.10.2021
07:00 Morgontonar
08:00 Skrå blikk Knut Arne Høyvik
08:10 Fanget i Polarisen Sverre Remøy
09:00 Dette er mitt liv: Mona og Robert Nilsen “nitti10” J. Reinertsen
10:00 Radio Nordvest
11:00 Kåseri v/ Kåre Kvalsvik
11:10 Opne dører Helge Åkernes
11:20 Samtale med Aslaug og Klemet Thingnes Bø Norun Stendal Aksnes
12:00 Irenes kvarter Irene Krokeide Alnes P7
12:30 Vindu mot livet John Hardang – P7
13:00 Skrå blikk
13:15 Fanget i Polarisen Sverre Remøy
14:00 Larsnes kyrkje:Radiosendaren i Oksavika 2:2 Kjartan Oksavik ,Kjetil Hånes og SKRIM
15:00 Skrå blikk Knut Arne Høyvik
15:10 Frå Ygdrasils tre til korsets merke Gro Steinsland
16:00 Kåseri v/ Kåre Kvalsvik
16:10 Opne dører Helge Åkernes
16:20 Samtale med Aslaug og Klemet Thingnes Bø
17:00 Vegen gjennom Bibelen Øyvind Brakvatne
18:00 Larsnes kyrkje:Radiosendaren i Oksavika 2:2 Kjartan Oksavik ,Kjetil Hånes og SKRIM
19:00 I eit godt selskap
20:00 Bakkeshow Øystein Bakke
21:00 Kristen musikk m.m
21:30 Vindu mot livet John Hardang -P7
22:00 Nattsending Knut Arne & Co

Laurdag 23.10.2021
11:00 Nattsendinga frå fredags kveld Knut Arne & Co
14:00 I godt selskap
15:00 Musikk-karusell
16:00 Musikk eg gjerne høyrer Bjørn Holsvik
17;00 Kristen musikk m.m
18;00 Jazz-tonar
20:00 Negro Spirituals
21:00 Kristen musikk m.m

Sundag 24.10.2021
09:45 Gjennom kyrkjeåret v/ Arne Grimstad
10:00 Norrøna Radio (NR)
11:00 Møteopptak frå Betel Volda
12:00 Helgatoner
13:00 Gjennom kyrkjeåret v/ Arne Grimstad
13:15 Helgatonar
17:00 God søndag John Hardang
18:00 Dette er mitt liv: Mona og Robert Nilsen “nitti10” J. Reinertsen
19:00 Evangelisk musikk
20:00 Møteopptak frå Betel Volda
20:30 Helgatonar

Måndag 25.10.2021
07:00 Morgontonar
08:00 Tankar i tida Arne O. Grimstad
08:15 Menneske eg møtte Arne O. Grimstad
09:00 Songar vi aldri gløymer John Hardang – P7
10:00 Radio Nordvest
11:00 Reprise frå sist fredagskveld Knut Arne & Co
12:00 Irenes kvarter Irene Krokeide Alnes P7
12.30 Vindu mot livet John Hardang – P7
13:00 Tankar i tida Arne O. Grimstad
13:15 Menneske eg møtte Arne O. Grimstad
14:00 Musikkarusell
15:00 Lokal musikk
15:30 Reprise frå sist fredagskveld Knut Arne & Co
16:30 Lokal musikk
17:00 Vegen gjennom Bibelen Øyvind Brakvatne – P7
18:00 Før bingoen
19:00 Oppvarming til radiobingoen
19:30 Radiobingo
21:30 Vindu mot livet John Hardang -P7
22:00 Radio Nordvest

Tysdag 26.10.2021
07:00 Morgontonar
08:00 Tankar i tida Arne O. Grimstad
08:15 Menneske eg møtte Arne O. Grimstad
08:20 Morgontonar
09:00 Kristen musikk m.m
09:55 Nytt på Søre
10:00 Radio Nordvest
11:00 Reprise frå sist fredagskveld Knut Arne & Co
12:00 Irenes kvarter Irene Krokeide Alnes P7
12.30 Vindu mot livet John Hardang – P7
13:00 Tankar i tida Arne O. Grimstad
13:15 Menneske eg møtte Arne O. Grimstad
14:00 Musikkarusell
15:00 Musikkarusell
15:30 Reprise frå sist fredagskveld Knut Arne & Co
16:30 Ettermiddagstonar
17:00 Vegen gjennom Bibelen Øyvind Brakvatne – P7
18:00 Skrå blikk Knut Arne Høyvik
18:05 “Då motoren kom” Dimnarevyen 2021 Knut Arne Høyvik, Ulstein mannskor,
19:00 Bergsøy skulekorps 40-årsfest (-97) dirr. Frank Løken
20:00 Møteplassen: Harry Muren del 1 av 3 Johan Moltu
21:00 Kristen musikk m.m
21:30 Vindu mot livet John Hardang -P7
22:00 Radio Nordvest

Onsdag 27.10.2021
07:00 Morgontonar
08:00 Møteplassen: Harry Muren del 1 av 3 Johan Moltu
09:00 Kristen musikk m.m
09:55 Nytt på Søre
10:00 Radio Nordvest
11:00 Reprise frå sist fredagskveld Knut Arne & Co
12:00 Irenes kvarter Irene Krokeide Alnes P7
12:30 Vindu mot livet John Hardang – P7
13:00 Møteplassen: Harry Muren del 1 av 3 Johan Moltu
14:00 Bergsøy skulekorps 40-årsfest (-97) dirr. Frank Løken
15:00 Skrå blikk Knut Arne Høyvik
15:10 “Då motoren kom” Dimnarevyen 2021 Knut Arne Høyvik, Ulstein mannskor,
15:30 Reprise frå sist fredagskveld Knut Arne & Co
16:30 “Menneske:
” Arne O. Grimstad
17:00 Vegen gjennom Bibelen Øyvind Brakvatne
18:00 I eit godt selskap
19:00 Musikk-karusell
20:00 Musikk eg gjerne høyrer Bjørn Holsvik
21:00 Kristen musikk m.m
21:30 Vindu mot livet John Hardang -P7
22:00 Radio Nordvest

Torsdag 28.10.2021
07:00 Morgontonar
08:00 Tankar i tida
08:15 Menneske eg møtte Arne O. Grimstad
09:00 Kristen musikk m.m
09:55 Nytt på Søre
10:00 Radio Nordvest
11:00 Go, go rille Arne Ola Grimstad
12:00 Irenes kvarter Irene Krokeide Alnes P7
12:30 Vindu mot livet John Hardang – P7
13:00 Tankar i tida Arne O. Grimstad
13:15 Menneske eg møtte Arne O. Grimstad
13:20 Ettermiddagstonar
14:00 I eit godt selskap
15:00 Skrå blikk Knut Arne Høyvik
15:10 Om Martin Emhjellen Bjarne Rabben (04)
16:00 Han er min sang Solveig Mork (04)
17:00 Vegen gjennom Bibelen Øyvind Brakvatne
18:00 Koronakonsert Sæmund Helde og
19:00 Frå krig og okupasjon til fredstid Forskingsdagane 21- Arnljot Løseth
20:00 Marie Louise – barndom og ungdom i Vanylven Marie Louise Widnes Johansen, P. Sundnes
21:00 Kristen musikk m.m
21:30 Vindu mot livet John Hardang -P7
22:00 Radio Nordvest